Місяць з моменту викрадення ексмера Херсона Володимира Миколаєнка: що наразі відомо

Місяць з моменту викрадення ексмера Херсона Володимира Миколаєнка: що наразі відомо
18 мая

18 травня - рівно місяць, як окупанти викрали ексмера Херсона Володимира Миколаєнка. Наразі все, що відомо про його долю - колишнього міського голову внесено до списків обміну полонених. 

Володимир Миколаєнко зник 18 квітня - за словами його дружини, близько 16:00 його набрав товариш, покликав на зустріч.

"Після цього чоловік телефонував мені, але нічого не було чутно", - розповідала тоді дружина Володимира Миколаєнка.

Раніше сам Миколаєнко повідомляв кореспонденту МОСТа, що отримував погрози від проросійських колаборантів.

Протягом квітня у ворожих телеграм-каналах часто з'являлися пропагандистські відеоролики, у яких журналіст одного із росЗМІ "спілкувався" із Миколаєнком, задаючи йому провокативні питання.

11

Один із таких роликів був присвячений постаті Романа Шухевича зокрема. Так, російський пропагандист (про якого ми писали тут) спробував домогтися від ексмера негативних висловлювань в сторону Шухевича, однак Миколаєнко відмовився паплюжити постать передостаннього командира УПА.

"Шухевич воював за Україну (а не за нацистських загарбників, як сказав пропагандист, - ред.) і є героєм, якщо вже держава наділила його таким званням", - сказав тоді Володимир Миколаєнко.

1

Володимир Миколаенко був мером Херсона з 2014 по 2020 роки. Багато років був проукраїнським депутатом та громадським діячем. Він - учасник Революції гідності та завжди був активним членом проукраїнського руху Херсона.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости