Минулого року у Херсоні оновили обладнання у міських лікарнях


1 марта

Минулого року у Херсоні оновили обладнання у міських лікарнях. Про це повідомила начальник міського управління охорони здоров'я Світлана Межерицька під час звіту за 2020 рік на підсумковій медичній раді.

Зокрема, КНП «Херсонська міська клінічна лікарня імені О.С.Лучанського»- за бюджетні кошти придбала медичну апаратуру й обладнання, а також відремонтувала приміщення на суму 3 млн грн, у т.ч. :
- закуплено наркозно-дихальний апарат з монітором пацієнта, цифровий перетворювач для мамографії, медичне обладнання для гінекологічного відділення та інше,
- на капітальний ремонт приміщень відділення гострої коронарної недостатності та інтервенційної радіології використано 2,1 млн грн,

- виготовлено проєктно-кошторисну документацію на реконструкцію приймального відділення на 693, 4 тис. грн.

За кошти НСЗУ у КНП придбано:
- автоклав, датчик для системи екстракорпоральної ультразвукової візуалізації, концентратор кисневий, насоси шприцеві, інше медичне та побутове обладнання, 13 комп'ютерів.

У КНП «Херсонська міська клінічна лікарня імені Афанасія і Ольги Тропіних»за бюджетні кошти придбано медичну апаратуру та обладнання на суму 4,4 млн грн.
Закуплено 4 апарати штучної вентиляції легень, систему безперебійного живлення, 7 насосів шприцевих, 6 моніторів пацієнта та інше.
За кошти НСЗУ у КНП придбано:
- відеоколоноскоп, портативний відеоендоскоп, аналізатор критичних станів, гематологічний аналізатор, 50 комп'ютерів тощо.

КНП «Херсонською міською клінічною лікарнею ім. Є.Є.Карабелеша» за кошти міського бюджету придбано обладнання та здійснено робіт на 3,3 млн грн:
- 2 апарати штучної вентиляції легенів, гнучкий відеоколоноскоп, проктологічне обладнання,
- на капітальний ремонт приміщень витратили 1,6 млн грн,

-виготовлено проєктно-кошторисну документацію на реконструкцію приймального відділення на 618,7 тис. грн.
За кошти НСЗУ у КНП придбано:
- 3 автомобілі, 114 комп'ютерів іншу медичну апаратуру та побутове обладнання.

Пологовим будинком Суворовського району ім. З. С. Клименко закуплено коштом міського бюджету медичну апаратуру та інше обладнання на суму 1,1 млн грн, а саме:
- ліжко для приймання пологів, транспортний інкубатор для новонароджених, 21 персональний комп'ютер та інше;
За кошти НСЗУ у КНП придбано:
- апарат ультразвукової діагностики вартістю 1,4 млн грн.

Геріатричною лікарнеювикористано 230 тис. грн на придбання медичної апаратури, ліжок, 4 комп'ютерів.
За кошти міського бюджету відремонтовано палати для ветеранів війни на 283,8 тис. грн.

Також придбано комп'ютери для дитячої стоматологічної поліклініки і міської стоматологічної поліклініки по 3 одиниці, психіатричному центру 7 одиниць.

За словами Світлани Межерицької, використовуючи наявний потенціал лікувальних закладів, вдалося забезпечити належний рівень медичної допомоги мешканцям міста на вторинному рівні.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости