Минулого місяця на дорогах Херсонщини з'явилося майже дев'ятсот нових водіїв


06 / 03 / 2017

Протягом лютого цього року за результатами успішного проходження перевірки знань 897 водіїв вперше отримали в територіальних сервісних центрах МВС посвідчення на право керування транспортними засобами.

Про це повідомляє Сервісний центр МВС у Херсонській області на своїй сторінці в фейсбук. 

Загалом минулого місяця в учбових закладах області, що проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, закінчили навчання 2463 кандидати у водії. В територіальних сервісних центрах області у майбутніх водіїв прийнято 1582 теоретичних та 2546 практичних іспитів для отримання права керування транспортними засобами. Відсоток складання іспитів з першого разу становить 51,3.

Нагадуємо, що протягом березня цього року триває громадське обговорення тестової версії електронних екзаменаційних білетів по ПДР. Основна мета - виключити логічні помилки, а також сформувати білети відповідно до категорій водійських посвідчень. Кожен бажаючий може переглянути запропоновані нові білети по ПДД і написати свої пропозиції. Для цього необхідно зайти на веб-сайт Головного сервісного центру МВС (hsc.gov.ua) і пройти тест за обраною категорією. Після кожного білета є кнопка «Маю пропозицію до питання», за допомогою якої в онлайн-формі можна залишити свої коментарі.

Після місяця тестування нових білетів і проведення детального аналізу всіх пропозицій та листів експертна група, до якої увійшли представники профільних організацій з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв, фахівці громадських організацій профільного напрямку і співробітники Головного сервісного центру МВС, внесе корективи і запустить в дію нові екзаменаційні білети.

Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости