Міністр закордонних справ провів онлайн-зустріч з представниками аграрної та харчової промисловості Херсонської області


7 июля 2020 года.

7 липня 2020 року Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів робочу онлайн-зустріч з представниками аграрної та харчової промисловості Херсонської області.

Участь у заході також взяли голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв та заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України - торговий представник України Тарас Качка.

Нарада відбулася щодо розвитку домовленостей за підсумками круглого столу за участі Президента України та керівників сільськогосподарських підприємств і фермерських господарств Херсонської області (м.Херсон, 26 червня 2020 року) та в рамках створення ефективної системи підтримки суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України та просування вітчизняних товарів і послуг на зовнішніх ринках.

Участь у дискусії взяли представники майже 20 виробничих підприємств регіону.

Учасники обговорили можливості допомоги бізнесу у проходженні процедур сертифікації та визнання української продукції на ринках інших країн, вирішення логістичних проблем та лібералізації митних правил.

«Ми прагнемо побудувати ефективний робочий діалог з бізнесом. Наша задача - створити таку систему взаємодії, в якій українських експортерів почують і зможуть реально допомогти», - підкреслив глава МЗС.

Міністр нагадав про перезавантаження Ради експортерів та інвесторів при МЗС України як ефективної платформи, на базі якої відбуватиметься подальша взаємодія з бізнесом.

«Наша спільна мета - не просто більше експортувати, а перетворити Україну на справжнього гаранта світової продовольчої безпеки», - наголосив Дмитро Кулеба.

Учасники привітали ініціативу Міністра проводити і надалі зустрічі у такому форматі, які є ефективним засобом підтримання діалогу з регіонами задля просування інтересів вітчизняних експортерів на зовнішніх ринках.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости