Мінінфраструктури презентує нові КПВВ "Каланчак" і "Чонгар" 15 листопада, - Криклій


12 ноября 2019 года.

Нові контрольні пункти в'їзду-виїзду на адмінмежі з Кримом презентують президенту у п'ятницю, 15 листопада.

Про це під час презентації в Харкові сказав міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

За його словами, нові комфортні для громадян пункти пропуску на адмінмежі з окупованим Кримом дозволять продемонструвати громадянам турботу та бажання повернути їх до України.

У сервісній зоні вже змонтовані металоконструкції будівель автовокзалу, центру надання адміністративних послуг та будівлі відпочинку водіїв. Оснащені мережі зовнішнього водопостачання і водовідведення, ведуться оздоблювальні роботи, почалися меблювання приміщень і роботи з благоустрою території.

Будівництво КПВВ "Каланчак" входило до Плану заходів щодо реалізації державної політики з анексованого Криму, затвердженого урядом 28 березня 2018 року. Згідно з цим планом, до кінця третього кварталу 2018 року мали бути оснащені КПВВ на адмінмежі з Кримом, а до 1 січня 2019 року - створені сервісні зони з центрами надання адмінпослуг. Відповідальними за виконання цих пунктів плану вказані Мінінфраструктури, Мінфін, Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України (МінТОТ), Херсонська облдержадміністрація.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости