Миколаївські закупівлі та політичні фінанси перевірить громадськість


17 апреля 2014 года.

З квітня 2014 року Центр політичних студій та аналітики розпочав реалізацію проекту «Створення умов для боротьби з корупцією в сфері державних закупівель та політичних фінансів».

Протягом шести місяців громадські аудитори проведуть комплексний моніторинг державних закупівель органів нової влади. Об'єктами дослідження стануть тендери нової в освітній, медичній, будівельній сферах Миколаївської областы.

Крім моніторингу буде проведене широке опитування замовників та учасників торгів про тендерні проблеми, а також спеціальні фокус-групи. Таким чином, після завершення проекту аудитори отримають повну інформацію про закупівельну корупцію як на сході країни, так і на заході.

Окрім державних закупівель, громадськість візьме під контроль політичні фінанси. Аудитори відслідковуватимуть та збиратимуть факти адміністративних зловживань, непрямого підкупу виборців та інших деформацій виборчого права.

В кінці проекту експерти Центру політичних студій та аналітики на основі зібраних даних напрацюють конкретні пропозиції та рекомендації для оновлених органів влади, з метою усунути корупцію як в сфері публічних фінансів, так і в сфері політиці.

«Створення умов для боротьби з корупцією в сфері державних закупівель та політичних фінансів» підготовлено ЦПСА в рамках проекту «Об'єднуємося заради реформ (UNITER)», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости