Миколаенко призывает херсонцев почтить память жертв сбитого россиянами самолета

Миколаенко призывает херсонцев почтить память жертв сбитого россиянами самолета
18 июля 2014 года.

Мэр Херсона Владимир Миколаенко призывает херсонцев прийти завтра на Площадь Свободы, чтобы обратиться к мировой общественности, которая обязана признать агрессию России и принять необходимые меры.

Об этом он написал на своей странице в социальной сети Facebook.

"Сьогодні бойовики і найманці ДНР на Донбасі збили цивільний літак. 295 жертв. 80 з них - діти. Це - жах. Це - трагедія. Це - тероризм. Не можна мовчати, не можна ховатися, не можна бути байдужими, коли таке відбувається. Не можна робити вигляд, що це прикра помилка.

Це - системний результат впливу Російської Федерації на ситуацію на сході України. Так, ніхто не бажав збивати європейський літак з цивільними, ніхто не прогнозував такої жорстокості, але цей вчинок цілком вписується в суть діяльності терористичних організацій ДНР та ЛНР та їх духовного наставника та головного спонсора - Російської Федерації", - пишет Миколаенко.

"Херсонці проявили себе дуже активними громадянами нашої держави, і я впевнений в тому, що завтра ввечері ми зберемося біля пам'ятника Небесній Сотні на площі Свободи задля того, щоб вшанувати пам'ять загиблих та звернутися до Європейського Союзу, Європейських держав, Сполучених Штатів Америки та всіх інших країн, що висловлювали нам підтримку, звернутися до них з вимогою визнати агресію Російської Федерації та вплинути на ситуацію зі всією жорсткістю та безкомпромісністю. Стало зрозуміло, до болі в сердці, кістках, судинах, що ми всі в одному човні з маніяком.

Stop Russian Terrorism! Save Ukraine and Peace in the World! Борони нас Господь", - написал мэр Херсона.

Как известно, в Донецкой области над Торезом террористами был сбит пассажирский самолет, выполнявший рейс Амстердам - ??Куала-Лумпур. Погибли 280 человек и 15 членов экипажа.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости