Микола Жовтюк: “Нам потрібно тільки перемагати. Відступати нікуди!”

Микола Жовтюк: “Нам потрібно тільки перемагати. Відступати нікуди!”
3 мая 2019 года.

Херсонський МФК «Кристал» після зіграних п'яти матчів у другій половині сезону 18-19, потішив вболівальників лише однією перемогою в результаті чого опинився на 5 місці у турнірній таблиці. Чому команді не вдається здобути завітні перемоги у матчах та з яким настроєм готується команда до принципового дербі проти горностаївського «Миру», розповів захисник нашої команди Микола Жовтюк.

- Миколо, на післяматчевій прес-конференції Сергій Шевцов підкреслив, що здобутки хороших результатів - це цілий комплекс факторів, а в нашому клубі більшість з них відсутні. Як ти вважаєш, з чим пов'язана «криза» в грі команди ?

- Важко відповісти на це питання. Футболісти повинні думати в першу чергу про футбол. Перед початком третього кола ніхто і не міг припустити, що ми програємо 4 з 5 ігор і опустимося на п'яте місце. Кризи в команді як такої немає! Клуб робить все можливе для професійного зростання! Моя думка, криза у наших головах. Деякі бачать себе вже в інших командах, а інших все в житті влаштовує і вони не хочуть вийти із зони комфорту. Не забуваємо і про те, що нас залишив воротар хорошого рівня, а в ключових матчах було багато травмованих і дискваліфікованих. Все це в сумі дало такий результат.

- Як команда заряджається на майбутню принципову гру з горностаївським «Миром»?

- Нам потрібно тільки перемагати. Відступати нікуди! У всіх іграх потрібно в першу чергу проявляти характер: битися за кожен м'яч, не прибирати ноги. Тільки так, на додачу з виконавчою майстерністю, агресією в атаці, самовіддачею на кожній ділянці поля, ігри стають переможними. Сподіваюсь, ми порадуємо наших вболівальників в іграх, що залишилися!

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости