Микола Костяк зустрівся з жителями Суворовського району м.Херсона

Микола Костяк зустрівся з жителями Суворовського району м.Херсона
6 февраля 2014 года.

«Одне із найважливіших наших завдань – створення привабливих та комфортних умов для проживання на Херсонщині. За останні три роки багато чого зроблено у цьому напрямку», - зазначив голова обласної державної адміністрації Микола Костяк, зустрівшись з жителями Суворовського району м.Херсона.

Голова облдержадміністрації у ході зустрічі згадав про найзнаковіші події та об’єкти в житті міста, такі як забезпечення херсонців цілодобовим водопостачанням, введення в експлуатацію в 2014 році перинатального центру, єдиного на півдні України, облаштування унікального скверу ім.Олександра Пушкіна між будівлями облдержадміністрації та апеляційного суду, реконструкцію Палацу культури (Будинок офіцерів), введення в експлуатацію мостопереходу «Таврійський-ХБК» і т.д.

зустріч

«За ці роки ми разом з вами зробили дуже багато, і в найближчому майбутньому зробимо ще більше. Але без вас, жителів міста, ці плани не втіляться в майбутнє, тому давайте разом розбудовувати нашу рідну Херсонщину», - сказав Микола Костяк. Тож, протягом заходу херсонці мали змогу поспілкуватися з головою облдержадміністрації та отримати відповіді на всі питання, що їх цікавили.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости