Михайло Подоляк назвав дві умови звільнення Херсона

Михайло Подоляк назвав дві умови звільнення Херсона
26 мая

Радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк назвав дві умови звільнення звільнення Херсона від російської окупації. Цьому він присвятив окремий допис у своєму Telegram-каналі.

На думку Подоляка, звільнення Херсона та інших окупованих населених пунктів відбудеться після втрати Росією наступального потенціалу та отримання Україною достатньої кількості зброї.

"Давайте відверто. Про окуповані території. І про всі кримінальні ініціативи росіян щодо спроб тупо вкрасти наші міста.

Так от, про конкретику. Росія дуже активно намагається сформувати в мешканців півдня думку, що Україна їх покинула, а «русский мир» прийшов надовго. Повна маячня. Маємо класичну російську психологічну операцію: викликати почуття смути та великої образи покинутих, а потім конвертувати це у гнів ображених.

Ще раз по складах. Це - пов-на ма-яч-ня.

Уся політико-дипломатична машина сьогодні працює на те, щоб держава отримала достатню кількість зброї для звільнення громадян на окупованих територіях. Уся військова машина працює на те, щоб просто зараз стримати агресивний наступ ворога на сході країни. Кремль кидає в бій усе, що має, але час на нашому боці.

Щойно Росія виснажиться та втратить наступальний потенціал, а Україна накопичить достатньо сил - південь нашої країни буде обов'язково звільнений. Це не питання одного дня чи місяця, але й не питання року. Український прапор знову майорітиме над Херсоном. Не завтра, але швидше, ніж хтось може собі уявити", - написав Михайло Подоляк.

Раніше міністр зовнішніх справ України Дмитро Кулеба заявив, що поставки американських РСЗВ можуть допомогти Україні зірвати російські плани анексії Херсона.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости