«Ми зробимо все можливе, аби першого травня автомобілі поїхали по новому мостопереходу», - Юрій Гусєв


11 / 09 / 2020

«Ми зробимо все можливе, аби першого травня автомобілі поїхали по новому мостопереходу», - Юрій Гусєв
Очільник області Юрій Гусєв під час пресбрифінгу за участю Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля розповів про хід будівництва надважливого для Херсона й області об'єкта - шляхопроводу по просп.Адмірада Сенявіна - вул.Залаегерсег.

«З перших днів роботи ми працювали над проблемою будівництва мостопереходу. Ми підписали попередню угоду з Європейським банком реконструкції та розвитку на 25 мільйонів євро, які мають бути витрачені на реалізацію місцевих інфраструктурних проєктів. Але, враховуючи процедурні моменти, початок робіт на мостопереході за рахунок цих коштів почався б навесні наступного року.

Разом з тим, під час візиту Президента України на Херсонщину Глава держави наполіг на якнайшвидшому відновленні робіт на об'єкті. Саме завдяки підтримці Володимира Зеленського сьогодні ми маємо позитивні результати у пошуку фінансового ресурсу на його добудову», - зазначив Юрій Гусєв.

Очільник області також зазначив, що Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль доручив невідкладно внести пропозиції щодо фінансового забезпечення будівництва ділянки шляхопроводу, грошей на яку наразі не передбачено.

Варто зазначити, що вже завтра в Укравтодорі відбудеться розширена нарада, на якій обговорюватимуться всі процеси та етапи, дорожня карта завершення проєкту.

Коментуючи ситуацію з розслідуваннями зловживань під час будівництва мостопереходу в попередні роки, Юрій Гусєв зазначив, що зараз розслідуються відповідні кримінальні справи.

«За моєю інформацією, вже вручено перші підозри екс-керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації. Щоб не допустити будь-яких зловживань чи використання коштів не за призначенням, уже створено робочу групу за участі правоохоронних органів. Її учасники розглядатимуть кожен акт, наданий підрядником для оплати», - наголосив голова облдержадміністрації.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости