Мешканців Нової Каховки запрошують на громадські слухання


23 апреля 2017 года.

У Новій Каховці відбудуться громадські слухання щодо будівництва сучасного спортивного комплексу з плавальним басейном. Мешканці міста та громадськість можуть надати свої пропозиції та своє бачення можливості будівництва обєкту до 10 травня. Вже на 11 травня на 15:00 призначено громадські слухання.

Поява у місті саме такого об'єкту соціального значення допоможе у розв'язанні проблеми відсутності умов для навчання плавання на території Новокаховської міської ради. Окрім басейну там пропонується розмістити зал боротьби, зал боксу, тренажерний зал, універсальний ігровий зал з трибунами для глядачів та об`єкти соціально-побутового обслуговування населення (ігрові зали, масажні кабінети, сауна, солярій, кафетерій здорового харчування), та інше (згідно пропозицій громади). Передбачається організація руху та доступу до будівлі, пішохідних переходів, місць паркування транспортних засобів, озеленення території. До будівництва комплексу планується залучити місцеві будівельні організації та місцевих виробників будівельних матеріалів. Проектувальні роботи з будівництва сучасного водноспортивного комплексу з плавальним басейном фінансуватимуться з міського бюджету, а будівельні роботи здійснюватимуться за рахунок приватних інвесторів, міського бюджету, бюджетів сусідніх громад, які зацікавлені у будівництві комплексу, та грантів.

Письмові пропозиції з поміткою «будівництво спортивного комплексу» можна надсилати на адресу виконавчого комітету Новокаховської міської ради: м. Нова Каховка, просп. Дніпровський, буд. 23, електронною поштою - nkmv@kahovka.net або подати особисто до загального відділу виконавчого комітету - ІІ поверх, каб. 218. Усі пропозиції будуть узагальнені та озвучені під час проведень громадських слухань.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости