У Хмельницькому відкрили мандрівну благодійну виставку “Херсонщина – це Україна”. Це восьме місто, куди привезли картини.
Про це повідомляє Херсонська обласна військова адміністрація.
На полотнах митці зобразили пам’ятки та мальовничі місця Херсонщини, епізоди з окупації міста та героїчну історію спротиву херсонців російській окупації.
Загалом в проєкті взяли участь понад 20 художників із різних куточків України, які передали понад 120 робіт.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-05_19-18-31-2-1024x601.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-05_19-18-31.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-05_19-18-32-1024x578.jpg)
Частину з них глядачам пропонують придбати на аукціоні. Кошти передають на закупівлю обладнання для 57 мотострілецькій бригаді імені Костя Гордієнка, а також відновлення пошкодженої росіянами культурних памʼяток Херсонщини.
Переглянути виставку «Херсонщина – це Україна» і придбати роботи можна у Хмельницькому обласному художньому музеї за адресою: Проскурівська, 47. Триватиме виставка до 17 березня.
Нагадаємо, у штаб-квартирі ОБСЄ у Відні провели виставку зі світлинами з Херсона.