Мешканці Херсонщини вибороли призові місця на Чемпіонаті України з вільної боротьби серед кадетів та кадеток


13 мая

05 - 08 травня 2021 року у м. Хмельницькому відбувся Чемпіонат України з вільної боротьби серед кадетів та кадеток.

Спортсмен КЗ «ДЮСШ з вільної боротьби» Херсонської обласної ради з м. Нова Каховка Соболь Євгеній у складі збірної команди Херсонської області з вільної боротьби посів 3 місце у ваговий категорії до 92 кг. (тренер Мєшков А.П.).

Також успішно виступили вихованці ДЮСШ з вільної боротьби, які зараз навчаються у Херсонському фаховому спортивному коледжі: Яцковський Владислав став Чемпіоном України серед кадетів у ваговій категорії до 55 кг та виконав норматив Майстра спорту України (тренери Бевзюк Є.В., Мєшков А.П.), срібну медаль у ваговий категорії до 110 кг виборов представник Скадовської філії ХФСК Андрієць Валентин (тренери Ціомашко В.М., Гега К.М.).

Серед кадеток Гега Таісія у ваговий категорії до 73 кг виборола бронзову медаль (тренери Полтавська Я.І., Гега К.М.), ще одну бронзову нагороду виборола Зіньковська Галина у ваговий категорії до 53 кг (тренер Іздебський В.І.).

Яцьковський Владислав та Андрієць Валентин потрапили до складу збірної команди України з вільної боротьби серед кадетів для участі у чемпіонаті світу та Європи.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости