Міжнародна організація World Central Kitchen постійно допомагає мешканцям Херсонщини.
Про це повідомляє Херсонська обласна військова адміністрація.
У січні доставлено 46 тис. продуктових та 22 тис. овочевих наборів до Милівської, Калинівської, Нововоронцовської, Великоолександрівської, Бериславської, Високопільської, Новорайської, Тягинської, Новоолександрівської, Борозенської та Новокаховської громад.
У Херсоні в трьох місцях встановлені ємності з питною водою, звідки можуть брати воду всі охочі. Загалом у обласний центр після звільнення команда організації доправила близько 332 тис. пляшок бутильованої води (понад 1,7 млн літрів).
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-18_18-33-46.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-18_18-33-42.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-18_18-33-43-2.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-18_18-33-43.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-18_18-33-45-2.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-18_18-33-45.jpg)
Тільки-но над Херсоном замайорів український прапор, люди, в оселях яких немає тепла і світла, почали отримувати гарячі обіди. Вже роздали близько 215 тис. порцій.
Нагадаємо, херсонцям допомагатимуть медики-добровольці з Рівненщини.