Мешканці Дар’ївської громади зможуть отримувати послуги у мобільних ЦНАПах. Це стало можливим завдяки обладнанню, отриманому за сприяння Мінцифри та Посольства Швейцарії в Україні.
Про це повідомили на сторінці Херсонської ОВА.
Зазначається, що завдяки цій допомозі спеціалісти вже здійснили виїзний прийом мешканців громади та надали адміністративні послуги за їх адресами проживання.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-2023-12-14-170819.jpg)
Раніше повідомлялося, що три територіальні громади Херсонщини отримали комп’ютерну техніку для центрів надання адміністративних послуг. Мова про Білозерську, Дар’ївську та Чорнобаївську територіальні громади.
Ще раніше 7 громад правобережжя Херсонської області отримали мобільні центри надання адміністративних послуг. Це автомобілі, які оснащенні необхідною офісною технікою та джерелами безперебійного живлення.