Мер розпорядився організувати публічну безпеку і порядок під час проведення «ХерсON ФЕСТ»


24 мая 2017 года.

Херсонський міський голова видав розпорядження Про забезпечення публічної безпеки і порядку під час проведення фестивалю вуличної їжі, південного спілкування. Документ опублікований на сайті міської ради.

Мер звертається до поліції, підрозділів ДСНС, департаменту ЖКГ міськради, медиків та інших структур з метою забезпечити належні умов проведення фестивалю вуличної їжі «ХерсON ФЕСТ».

Зокрема, в розпорядженні зазначено:

1. Управлінню патрульної поліції у м. Херсоні Департаменту патрульної поліції Національної поліції України (Єрмаков М.А.) забезпечити публічну безпеку і порядок під час проведення заходу, а також перекрити рух транспорту 27 та 28 травня 2017 року, з 09.00 до 21.00, по просп. Ушакова, від вул. Портової до Набережної по просп. Ушакова та від пл. ім. Ю. Тутушкіна, 9 до Набережної по просп. Ушакова.

2. Херсонському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області (Говорун О.В.) та Управлінню патрульної поліції у м. Херсоні Департаменту патрульної поліції Національної поліції України (Єрмаков М.А.) забезпечити співпрацю в межах наданих повноважень під час проведення заходів у відповідності до пункту 1 цього розпорядження.

3. Відділу громадських зв'язків міської ради через засоби масової інформації поінформувати населення про тимчасове призупинення руху громадського транспорту під час проведення заходу, а відділу інформаційного та програмного забезпечення міської ради (Букін В.О.) розмістити дану інформацію на офіційному сайті Херсонської міської ради та її виконавчих органів.

4. Управлінню транспортної, дорожньої інфраструктури і зв'язку міської ради довести до відома перевізників інформацію про перекриття руху транспорту та переглянути схеми маршрутів громадського транспорту.

5. Департаменту житлово-комунального господарства міської ради забезпечити належні благоустрій та санітарний стан у місцях проведення святкових заходів.

6. Рекомендувати Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області (Чорний С.М.) забезпечити чергування рятувального посту на Набережній по просп. Ушакова, з використанням рятівних спецзасобів.

7. Управлінню охорони здоров'я міської ради (Межерицька С.В.) забезпечити організацію медичної допомоги на Набережній по просп. Ушакова під час проведення заходу.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости