Мер Нової Каховки приступив до виконання своїх обов'язків після відпустки

Мер Нової Каховки приступив до виконання своїх обов'язків після відпустки
12 мая

Сьогодні, 12 травня, міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко приступив до виконання своїх обов'язків після короткотривалої відпустки. Про це він повідомив виданню Online НК.

Двотижнева відпустка була пов'язана, перш за все, зі станом здоров'я, треба було пройти певний курс лікування. Територію міста він не залишав, а його обов'язки на цей час виконував перший заступник міського голови Олег Тарабака.

Як повідомив редакції мер міста, ситуацію в громаді він відслідковував щоденно. Наразі місто Нова Каховка, села та селища громади забезпечені електро- та газопостачанням. Вода подається безперебійно в усіх населених пунктах, (крім окремих аварійних ситуацій, які вирішуються). Комунальні підприємства та служби виконують, по мірі можливості, свої функціональні обов'язки, за що велика подяка їх керівникам і працівникам.

Одним з найбільших проблемних питань залишається неможливість своєчасної виплати пенсії пенсіонерам, які отримують кошти за допомогою поштарів "Укрпошти". Воно традиційно важке, але влада намагатиметься все зробити для його розв'язання. Міський голова знову змушений звернутися до підприємців міста з проханням інкасувати виручку у Новокаховському відділенні "Укрпошти" задля накопичення певних коштів на видачу травневої пенсії мешканцям громади.

Вже вчора міський голова разом з першим заступником та керівником фінансового управління зустрілися з розпорядниками коштів, вислухали пропозиції по виконанню службових обов'язків та щодо оплати праці в умовах різкого зменшення надходжень до міського бюджету.

Також міський очільник повідомив, що він знаходиться в постійному контакті з керівником фінансового департаменту ОДА та виконавчим директором регіонального відділення АМУ з питань функціонування виконавчих органів влади в умовах дефіциту бюджетних коштів в місті та громадах області.

Окрім того вирішується велика кількість питань, які склались в умовах обставин та ситуацій на теперішній час.

Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости