Мер Херсона та голова Херсонської ОДА розповіли ICTV про перспективи проведення "Євробачення-2017"


23 / 05 / 2016

Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко та голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв у інтерв'ю телеканалу ICTV розповіли, чому Херсон має бути у списку міст-претендентів на проведення конкурсу "Євробачення-2017".

"Гадаю, що і Львів, і Київ, і Одеса, і Дніпропетровськ вирішили змагатись саме з Херсоном, а не ми з ними, бо перша ініціатива була саме від Херсона", - говорить Володимир Миколаєнко.

У разі виграшу, шоу планують проводити на набережній. Тут же будуть розташовані і круїзні лайнери, які покликані вирішити проблему з проживанням. Стоянку для яхт планують облаштувати і на набережній у парку Слави - там яхт може вміститися до 200-300, зазначає Володимир Миколаєнко.

Зі свого боку, голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв обіцяє розробити спеціальні відпочинкові тури для гостей, адже показати є що: "Залучивши кошти держбюджету, ми можемо у нас зробити мекку для туристів - покажемо найбільшу в Європі пустелю, два морські узбережжя, наші заповідники - Джарилгач, Кінбурнська коса".

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости