Мер Херсона і посол Франції обговорювали економічні і культурні теми

Мер Херсона і посол Франції обговорювали економічні і культурні теми
4 апреля 2017 года.

Сьогодні, 4 квітня, відбулась зустріч Херсонського міського голови Володимира Миколаєнка з Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні пані Ізабель Дюмон, повідомляє сайт міської ради.

Пані Дюмон завітала до Херсона разом заташе з питань університетського та наукового співробітництва Сільвеном Ріголе,радником з питань сільського господарства Ніколя Переном та асистенткою радника з питань сільського господарства, перекладачкою Надією Степуроюз ознайомчою метою.

Серед найбільш обговорюваних питань - можливе залучення французьких інвестицій до Херсона. "Це не тільки у наших економічних інтересах, але й в інтересах допомогти регіону, покращити його соціальну ситуацію, допомогти створити нові робочі місця та пережити складний період і знов розквітнути", - зауважилаІзабель Дюмон.

Під час зустрічі Надзвичайний і Повноважний Посол підкреслила, що Франція підтримує Україну і, зокрема, Херсонщину, яка розташована поряд із зоною конфлікту - анексованим Кримом.

Окрім економічних питань, пані Дюмон принагідно торкнулась і теми культури, адже 1 квітня у Києві стартував щорічний фестиваль "Французька весна". Свято французької культури у майбутньому можна проводити і в Херсоні - вважає Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости