Медведчуківець, якого багато років годували херсонські вчителі, став колаборантом

Медведчуківець, якого багато років годували херсонські вчителі, став колаборантом
18 мая

«Начальником обласного управління охорони здоров'я» окупанти призначили Вадима Ільмієва.

Про це повідомили телеграм канали, близькі до окупаційної адміністрації Херсонщини.

«Над будівлею управління вивішений російський прапор. Почався прийом відвідувачів», - сухо йдеться у повідомленні.

У Херсоні Ільмієв особа маловідома, але МОСТ писав про нього декілька разів.

Вадим Ільмієв керує ГО «Лікарняна каса», яка багато років збирає гроші з херсонських освітян, не надаючи нічого натомість.

Наприклад, минулого року ця організація отримала 587 744,5 гривень з педагогів.

Сам Вадим Ільмієв у 2021 році, намагаючись влаштуватися на роботу до Херсонської міськради, у декларації показав, що отримує зарплату як директор цієї ГО у розмірі 50 тис. грн на рік.

Довгий час він був членом КПУ. У 2009 році як другий секретар Суворовського райкому КПУ брав участь у захопленні робітниками Херсонського механічного заводу. На цей крок їх підбили київські ліваки з політичної партії «Боротьба», члени якої з перших днів воюють проти України на Донбасі.

Цікаво, що першим секретарем Суворовського райкому КПУ був Руслан Нагорний. Наразі посібник терористів ховається в Москві.

У 2015 році, вже після заборони КПУ, Ільмієв балотувався до Херсонської міськради від партії Союз Лівих Сил.

Разом із Володимиром Реверюком та Людмилою Дубковою Ільмієв є засновником благодійного фонду «Добра справа». Дубкова - співзасновник ГО «Центр російської культури» у Херсоні.

Але найцікавіше, що у 2017 році Ільмієв сплив у керівництві Громадського руху «Український вибір - Право народу» у Херсонській області. В організації Віктора Медведчука він обійняв посаду заступника голови територіальної ради руху в Херсонській області.

У 2018, 2020 та 2022 році проти нього виконавча служба відкривала провадження через борги перед Приватбанком, Альфа банком та кредитними спілками.

На майно боржника накладали арешт.

У 2020 році він балотувався до Херсонської міської ради від політичної партії Блок Володимира Сальдо.

 Наразі партія заборонена, а самому Володимиру Сальдо, який очолює окупаційну "адміністрацію" Херсонської області, оголошено про підозру в колаборанстві.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости