Марк Лівін презентує у Херсоні "Бабине літо"

Марк Лівін презентує у Херсоні
14 апреля 2016 года.

У презентаційний тур Україною вирушив з книгою "Бабине літо" сучасний український письменник, блогер і музикант Марк Лівін. У Херсоні він презентуватиме свою книгу 29 квітня.

Автор відвідає 14 українських міст, "аби поговорити про деталі нашого дитинства, про ігри, в які ми грали, про можливості і таланти, які перед нами відкривалися, а також про вибір батьків, з яким жити доводиться дитині". 21 квітня відбудеться перша презентація книги від видавництва "Віват" на книжковому Арсеналі, а далі - з міста Суми 26 квітня - триватиме тур. 

Любко Дереш про книгу: «Бабине літо» - це схема того, як можна мислити по-іншому. Або, кажучи прямо, - як можна мислити по-своєму. Бути гранично відданим тому способу, яким наділений саме ти, і з його обмеженого лексикону можливостей витворювати власні замки, армії, королівства. Це і є, як на мене, виявом доброго тексту: коли ти, послуговуючись, скажімо, червоним і синім, змушуєш читача бачити усю експресію кольорів. Або як за допомогою усього двох-трьох логічних ходів заводиш людину в такий глибокий ліс знаків запитань, що хто зна, як із нього вийти.

У соціальних мережах за перебігом презентаційного туру  можна слідкувати також за хештегом #‎бабине_літо. Також читайте блог Марка Лівіна: mark-livin.livejournal.com.

Марк Ливин

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости