Малий бізнес зібрав для Херсонщини 672 мільйона гривень


11 декабря 2018 года.

За інформацією управління моніторингу доходів та обліково - звітних систем Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, з початку цього року до місцевого бюджету Херсонщини надійшло 672 млн. грн. єдиного податку. Проти січня -листопада 2017 року надходження зросли на 15 відс. або понад 88 млн. гривень.

Найбільшого приросту надходжень єдиного податку вдалося досягли від фізичних осіб - підприємців. Порівняно з минулим роком такі представники малого бізнесу наростили сплату податку майже на чверть. Їх відрахування сягають 330,6 млн. гривень.

Юридичні особи, які обрали спрощену систему оподаткування та перебувають на ІІІ і ІV групах, спрямували до скарбниць місцевих громад 341,4 млн. грн. єдиного податку.
Варто зазначити, що наразі спільнота платників єдиного податку на Херсонщині налічує 30 374 особи. Найчисленнішою категорією «єдинників» є фізичні особи - підприємці, кількість яких сягає 26 288 платників, решта 4086 осіб - є юридичними особами.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости