Маленький генічанин став лауреатом Всеукраїнської премії "Диво-Дитина 2019"


11 июня 2019 года.

30 травня 2019 року у концерт-холі «Оазис» міста Києва відбулась церемонія нагородження ХІ Всеукраїнської Премії «Диво-Дитина 2019».

Премія вручається на основі експертної оцінки та за встановленими номінаціями дітям, які мають досягнення у науці, спорті, мистецтві; володіють унікальними розумовими або фізичними здібностями; дітям-рятівникам.

У цьому році організатори отримали понад 1000 заявок, серед яких було обрано трійки фіналісти у кожний з категорій.

Учасники, які увійшли в трійки виступили на сцені зі своїми показовими виступами.

Оцінювали та нагороджували фіналістів відомі та успішні люди України: артисти, спортсмени, політики, представники міністерств і відомств, культури і мистецтва, та інші публічні особи, небайдужі до виховання та розвитку дітей.

Слід зазначити, серед переможців і лауреатів Всеукраїнської премії «Диво-Дитина 2019» чимало талановитих спортсменів з різних регіонів України, у тому числі з Херсонщини.

Так, у номінації "Найдивовижніша дитина" лауреатом ІІІ премії  став Пузанов Іван, 8 років із м.Генічеськ - переможець відкритого чемпіонату України зі стрибків на акробатичній доріжці 2019 року, переможець Всеукраїнських змагань зі стрибків на батуті 2017 та 2018 року.

Цьогорічний конкурс пройшов під егідою Ukrainian Global Sсhool. 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости