Майже 2,5 тис.військовослужбовців отримали земельні ділянки на Херсонщині


10 октября 2018 года.

Станом на сьогодні у Херсонській області на підставі розроблених і погоджених проектів землеустрою у власність учасникам АТО (ООС) передано 2 448 земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею майже 3,9 тис. гектара. Про це повідомляє ГУ Держгеокадастру у Херсонській області.

Для ведення індивідуального садівництва військовослужбовцям надано 219 ділянок загальною площею 21,69 гектара. Веденням особистого селянського господарства учасники АТО (ООС) будуть займатися на 2 229 наділах загальною площею 3 873,78 гектара.

З початку 2018 року до Держгеокадастру надійшли від учасників АТО (ООС) клопотання про отримання у власність 5 674 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності.

За результатами розгляду заяв військовослужбовцям надано дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність 4 430 земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства та індивідуального садівництва загальною площею понад 6,7 тис. гектара.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости