Люди Ковальова та Тишкевича отримують бюджетні підряди від Колихаєва у Херсоні

Люди Ковальова та Тишкевича отримують бюджетні підряди від Колихаєва у Херсоні
22 декабря 2021 года.

ТОВ «Лік Інтерпрайс» отримає 652 978 гривень за капітальний ремонт зелених зон із встановленням систем поливу на території біля адміністративної будівлі Херсонської міської ради та 2 151 379 грн за капітальний ремонт зелених зон із встановленням систем поливу на Набережній.

Про це йдеться у договорах, опублікованих на Прозорро.

Ремонт газону на набережній ще не розпочався, а полив та газон за бюджетні гроші давно зроблено на вул. Преображенській (від просп. Ушакова до вул. Гоголя) та на вул. Ярослава Мудрого (від просп. Ушакова до вул. Гоголя).

І всі ці роботи робили і робитимуть, судячи з усього, не чужі для Ігоря Колихаєва люди.

Засновниками ТОВ «Лік Інтерпрайс» є Олександр Горун із Лазурного та Микола Шнабський із Херсона.

Олександр Горун - людина близька до нардепа Олексія Ковальова та його родини. Він є співзасновником та керівником ГО «Аматорський човновий причал «Джарилгач». До липня 2021 року керував ГО депутат облради та брат нардепа Юрій Ковальов.

Прізвище Шнабського виводить нас на відомого у вузьких колах бізнесмена Олексія Тишкевича.

В 2016-2018 роках Микола Шнабський очолював ПП «Екотоп». Це компанія і її директор були заявниками у справі з хабарем, який нібито вимагала керівниця обласного фонду держмайна Тетяна Стахевич.

Вже тоді було відомо, що Стахевич відставив рдіозний Олексій Тишкевич, але доказів не було.

У 2018 році Шнабський передав керівництво Андрію Зайцю, а засновницею компанії стала Юлія Половинка. Вона, наразі, є керівницею ряду компаній та організацій, які прямо чи опосередковано пов'язані із Тишкевичем. Це ПП Спельта, ДП Світ зерна та ПП Оптіма-трейд.

У 2018 році остання компанія була фігурантом кримінальної справи щодо шахрайства із сільгоспропродукцією.

Окрім цього, Половинка є директоркою ГО "ВГО "УНІЯ". В цій псевдо громадській організації, діяльність якої ніде не помічалася, Тишкевич є засновником.

Цікаво, що і Горун і Шнабський і відомий «американець» Тишкевич, і який також є засновником у різних мертвих організаціях, мають безліч інтересів у Лазурному, яке за останні роки стало вотчиною родини Ковальових.

І як бачимо, їх зв'язки починають прослідковуватися і у Херсоні.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости