Ліквідовано загоряння на непрацюючих ставках очисних споруд у Херсоні


7 ноября 2014 года.

6 листопада о 9:35 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС почали надходити дзвінки від жителів селища Геологів у Херсоні про те, що в їх помешкання проникає дим з боку ставків очисних споруд міського комунального підприємства «Виробниче управління водоканалізаційного господарства».

пожар

Відразу на місце надзвичайної події виїхав караул 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини Комсомольського району і приступив до гасіння задимленої площі. На допомогу прибули і сили водоканалізаційного господарства. Загалом на ліквідації загоряння було задіяно від ГУДСНС області - 2 одиниці спецтехніки та 7 чоловік особового складу, від комунального господарства - екскаватор, цистерна, автобус для перевезення людей і 8 робітників з лопатами.

Враховуючи те, що ставки очисних споруд знаходяться без води і дно з залишками сухої рослинності висохло «в попіл», доводилося проливати задимлення, що «пихкали» з-під землі.

пожар

Загальними зусиллями о 16:30 загорання було ліквідовано. Але для контролю за ситуацією рятувальники організували на непрацюючих ставках чергування.  
Головне управління ДСНС України у Херсонській області.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости