Ліга Приазов'я відкриває сезон на Херсонщині

Ліга Приазов'я відкриває сезон на Херсонщині
27 мая 2020 года.

Цими вихідними (30 і 31 травня) на Херсонщину після тривалої перерви, викликаної карантином через пандемію коронавірусу, повертається гра мільйонів. У суботу і неділю на футбольних полях сіл Мар'янівки і Тавричанки (Каховський район) пройдуть матчі на кубок Ліги Приазов'я. Їх учасниками стануть 6 команд: «Таврія» (Новотроїцьке), «Хлібороб» (Нижні Торгаї), «Асканійське» (Тавричанка), СК «Чорнянка», ФК «Світанок» (Сиваське) і ФК «Авангард» (Каховка).

- Організатор турніру - Новотроїцька районна федерація футболу - насамперед подбає про заходи безпеки його учасників, - розповів секретар районної федерації Ігор Гуму. - У футболістів перед розминкою і виходом на гру на обох полях мірятимуть температуру, на стадіонах під час матчів чергуватиме лікар тощо.

Жеребкування - у суботу перед стартом змагань.

Турнір пройде у два етапи: у суботу відбудуться поєдинки у двох групах (по дві команди у кожній), а у неділю - стикові. У Тавричанці

проводитимуться стикові матчі: за 5-6-е місця - о 10.00 та за 3-4-е - о 12.00, а о 14.00 - фінал у Мар'янівці на новому стадіоні-красені.

Зауважмо: після завершення турніру в Мар'янівці через 2-3 тижні стартує чемпіонат Ліги Приазов'я. Очікується, що участь у ньому візьмуть, крім вище перелічених, ще кілька команд.

Андрій ЧОРНОВУС.

 

Теги: футбол
Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости