Куди піти у Херсоні у вихідні 21 - 24 серпня

Куди піти у Херсоні у вихідні 21 - 24 серпня
20 августа 2021 года.

Довгі серпневі вихідні насичені святковими заходами. Куди піти у Херсоні 21-24 серпня - дізнавайтеся з нашого анонсу заходів.

21 серпня (субота)

11:00 - на вул. Суворова біля ТЦ «Парус» відбудеться кубок міста з гирьового спорту (спортивні змагання за участі близько 100 учасників).
12:00 - 15:00 - дизайн-сесія майбутнього молодіжного простору у бібліотеці-філії №3 (вул. Робоча, 76а) від волонтерського руху «Будуємо Україну Разом».

БУР
15:00 -  в клубі сел. Сонячне з нагоди Дня незалежності відбудеться тематичний вечір «Вона на світі одна - єдина ненька Україна».
15:00 -  акція «Побажай Україні добра» у бібліотеці-філії № 20 (вул. Перша Текстильна 45).
16:00 - на центральному майданчику сел. Богданівка відбудеться концерт "Україна - рідний край" за участю аматорів сцени.
17:00 - в клубі сел. Петрівка відбудеться Святковий захід «Солов'їна Україна» (патріотична акція та концертна програма для мешканців селища).
18:00 - на майданчику біля будинку культури сел. Приозерного відбудеться святковий концерт «Квітник талантів» та розважальна програма за участю аматорів сцени. Виставка виробів декоративно-ужиткового мистецтва «Моє село - Моя країна».
19:00 - 22:00 - в Urban CAD відбудеться вечір пам'яті Кузьми Скрябіна (творчі виступи вокалістів, бардів, музикантів).

концерт

22 серпня (неділя)

09:00 - 16:00 на території Гідропарку відбудеться Турнір з пляжного волейболу «Кубок Корабелів» (на 2-х спортивних майданчиках).
12:00 - 15:00 - дизайн-сесія майбутнього молодіжного простору у бібліотеці-філії №3 (вул. Робоча, 76а) від волонтерського руху «Будуємо Україну Разом».

23 серпня (День державного прапора)

10:00 - флешмоб «З Днем народження, країно!» від бібліотеки-філії № 23 (пр. Текстильників 4). Захід відбудеться на проспекті Текстильників, до бібліотекарів в його проведенні приєднаються вихованці Херсонського центру позашкільної роботи.
10:00 - акція «Привітання країни та побажання її громадян» у Центральній бібліотеці ім. Лесі Українки (вул. Потьомкінська 97). За умовами акції кожен зможе залишити на інтерактивній дошці привітання та побажання до Дня прапора та Дня Незалежності України.
11:00 - вулична акція «Знай Україну» біля бібліотеки-філії № 3 (вул. Робоча 76а).
11:00 - в Херсонському обласному краєзнавчому музею відбудеться відкриття виставкового проєкту «30 років незалежності» та день відкритих дверей.
12:00 - історичний екскурс «Історія українського прапора» у Комишанській бібліотейф-філії (Комишани, вул. Нижня 81).
14:00 - вулична акція з волонтерами «Щоб у серці жила Україна» у бібліотеці-філії № 5 (пр. Текстильників, 9)
16:00 - в центральній бібліотеці ім. Лесі Українки відбудеться презентація відеоролика «Поетична мапа Україна».
16:30 - 19:00 - на площі Свободи (біля колишнього кінотеатру «Україна») відбудеться мистецький захід військово-патріотичного спрямування до Дня Державного Прапора України (за участю членів Херсонської обласної асоціації об'єднань ветеранів учасників бойових дій на сході України та ГО «Єдина Родина Херсонщини»): фото-вернісаж просто неба (портрети українських військових, світлини форпосту «Південь-Чонгар»); мистецька програма за участю лауреатів конкурсу-фестивалю «Княжий вінець України», учасників проєкту «Пісні народжені війною, вірші написані в АТО».
19:00 - на площі Свободи (біля колишнього кінотеатру «Україна») відбудеться виступ камерного оркестру Херсонської обласної філармонії.

24 серпня (День незалежності України)

день незалежності

08:30 - марш захисників та урочистий хід за участю оркестрів Головного управління Національної поліції в Херсонській області та Херсонської державної морської академії, військовослужбовців, ветеранів та учасників АТО/ООС, духовенства, громадськості. Маршрут: з майданчика біля Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара до Алеї Героїв незалежної України.
09:00 - на площі Свободи відбудеться виставка військової та оперативної техніки. У цей час на Алеї Героїв незалежної України відбудеться молитва за Україну та церемонія покладання квітів, а також урочиста громадська хода до площі Свободи.
09:30 - на території біля будинку культури сел.Комишани відбудеться святкова концертна програма «Зі святом, рідна Україно!» за участю аматорів сцени та розважально-ігрова програма «Активна молодь майбутнє нації», флешмоб «Дерево бажань Україні».
10:00 - свято «Побажай Україні добра» у Комишанському будинку культури (Комишани, вул. Нижня, 78).
11:00 - Урочисті заходи із врученням державних нагород на площі Свободи.
13:00 - на площі Свободи (біля колишнього кінотеатру «Україна») відбудуться святкові культурно-мистецькі заходи до 30-ї річниці незалежності України: обласна акція «Заквітчаєм Україну рушниками»; виставка-продаж виробів майстрів декоративно-прикладного мистецтва; концертна програма творчих колективів міста і області.
16:00 - у селищі Зеленівка, на майданчику біля будинку культури, відбудеться святковий концерт до Дня Незалежності України та за участі колективів художньої самодіяльності будинку культури та клубів селища Сонячне та села Богданівки.
16:00 - на площі Свободи відбудеться патріотичний флешмоб «Поетична Україна» за участі поетів та бардів Херсона.
17:00 - в парку Херсонська фортеця відбудеться Дитяча велогонка на Кубок Патрульної поліції.

велогонка
17:00 - на набережній по просп. Ушакова (біля пам'ятника Першим Корабелам) відбудеться концертна програма та спортивні заходи до Дня Незалежності України.
17:00 - в будинку культури сел. Приозерне запланована дитяча ігрова програма «Ми роду козацького діти».
17:00 - відкриття першої в Херсоні велодоріжки і традиційний велопарад «Велосипед - моя незалежність» на проспекті Сенявіна, нова дорога на шляхопровід.

велодоріжка
19:30 - 21:00 - концерт рок-гурту «Шабля» (м.Київ) на площі Свободи.

Бажаємо гарних вихідних!

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости