Куди піти у Херсоні у вихідні 11-12 вересня

Куди піти у Херсоні у вихідні 11-12 вересня
10 сентября

Куди піти у Херсоні в останні вихідні літа? Які події відбуватимуться у місті? Читайте у традиційній підбірці заходів.

11 вересня (субота)

10:00 - 17:00 - волонтерська акція для створення майбутнього молодіжного простору на базі бібліотеки-філії №3 м. Херсона. 
Ціль заходу: косметичний ремонт приміщення майбутнього молодіжного простору.
- Підготовка підлоги до заміни покриття.
- Підготовка та монтаж гіпсокартонових коробів.
Заходи відбуватимуться кожні вихідні протягом вересня та жовтня в приміщенні бібліотеки-філії №3 за адресою: вул. Робоча 76а, м. Херсон.

БУР

11:00 - драматична вистава "Козак Мамай" у Херсонському академічному обласному театрі ляльок. Містична постать козака Мамая живе у легендах і народних картинах України зі стародавніх часів. Наша вистава є першою та оригінальною спробою в театрі ляльок створити життєву історію цього персонажа, спираючись на народні легенди та пісні. Ця вистава донесе до глядача міф про заснування запорізького війська, героїчні пригоди козаків та заступництво Небесної сили.

13:00 - музична вистава "Вай-вай" на сцені театру ім. Миколи Куліша від театру «Форма» (Вірменія)". Вистава розповідає про людей, які страждають на Інтернет-залежність. Людство втрачає властивості жвавого спілкування і поступово перетворюється на "роботів". Головний герой помічає проблему і намагається з нею боротися, але він сам потрапляє в пастку «роботизації», яка її поглинає. Наприкінці історії, коли все безповоротно втрачено, природа перемагає роботизацію і повертає людей до життя.

17:00 - концерт-присвята "Пам'яті Владіслава Белявського". Місце проведення - велика зала Херсонського фахового коледжу музичного мистецтва.

концерт

17:00 - драматична вистава "Дарагой тавариш Б-г" (ЖАУМДТ ім. Івана Кочерги) на великій сцені театру ім. Миколи Куліша. За оповіданням А. Крима «Лист Богу». Добро і зло - це одвічна тема роздумів та суперечок. Вічні істини на світі, безумовно, є, і в цьому можна переконатися переглянувши прем'єрну виставу «Дарагой тавариш Б-г». Всім героям п'єси наче призначено долею стаждати від самотності, як символа вродженого «пороку» людства. Любов, ненависть, зрада, свобода, страждання, ці почуття, на протязі вистави змінюють наші погляди на буття і дають зрозуміти, що в цьому світі ми живемо щоб робити добро».

18:00 - хіти 2000 - 2021 рр. в «URBAN CAD».

хіти

20:00 - Закриття ХХІІІ Міжнародного театрального фестивалю "Мельпомена Таврії" у сквері біля "Артеміди". Це камерна локація просто неба для невеликої кількості гостей та учасників. Відеомапінг, спецефекти, жива музика та творчість.

12 вересня (неділя)

12:00 - 14:00 - Перша херсонська кіношкола запрошує на відкриті майстер-класи за адресою вул. Робоча 76-А (бібліотека-філія №3). На майстер-класах буде змога дізнатися про роботу кіношколи, взяти участь у цікавих вправах для розвитку креативності та записатися на кінокурси.

кіношкола

20:00 - в «URBAN CAD» відбудеться останній стендап-вечір літнього сезону. Його представлять одеські коміки клубу "Синдикат".

синдикат

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости