Кристал здобув дебютну перемогу у Першій лізі, обігравши Оболонь

Кристал здобув дебютну перемогу у Першій лізі, обігравши Оболонь
26 октября 2020 года.

Кристал знову був змушений грати без Терзі, Бондаренка та Чернишова, які відновлюються та набирають кондиції після перенесеного COVID-19. До того ж, ще одна невдача спіткала команду вже на розминці перед грою - травмувався Сухіна, тому його замінив у старті Крутін. Оболонь також вийшла не у бойовому складі - травмований Бровченко, а Батальський опинився тільки на лаві запасних, адже не повністю оговтався після пошкодження.

Непоганий темп гри команди продемонстрували у першому таймі, а точніше, у його першій половині. Гості створили свій шанс, але Барладим хибно пробив з лінії штрафної. У відповідь Оболонь проривала лівий фланг, але захисники Кристала та Герасименко на лінії воріт контролювали події біля власних воріт. Найбільш небезпечним слід визнати момент у Савченка, але нападнику Оболоні завадив пробити Карась.

По перерві Кристал реалізував свій другий шанс за матч. Цибульського сбили у штрафній Оболоні, а Семенина чітко реалізував пенальті - це 1:0! Кристал продовжував атакувати флангами, а ось Оболонь перейшла до навісів. Після одного з них бив Батальський, з другого навісу цілив Чідомере - на місці був Герасименко. Ще у одному епізоді Савченко стріляв з-за меж штрафної, але кіпер херсонців перевів м'яч на кутовий.

Останні хвилини пройшли за обопільних атак. У Пивоварів намагались бути активими Касімов та Батальський, Безуглий пробив поруч зі стійкою, у гостей дальнім ударом відзначився Гливий, який з ближнього кута потягнув Литвиненко. За суперечки був вилучений коуч херсонців Сергій Валяєв, далі падіння Гливого у штрафній Оболоні - без пенальті! За емоції були вилучені тренер голкіперів Роман Бальчос та директор Сергій Шевцов. Остання атака Оболоні - Батальський потужно, в ближній кут - але на місці Герасименко!

1:0 - вистраждали, але змогли! Є дебютна перемога Кристала у Першій лізі!

Оболонь - Кристал - 0:1 (0:0)
Голи: Семенина, 55 (пен.)

Оболонь (СТАРТ): Литвиненко, Прокопенко, Безуглий, Мате, Голіков, Савченко, Матяж, Загальський, Чідомере, Мединський, Щебетун. Запасні: Федорівський, Фастов, Тєрєхов, Покотилюк, Білий, Майданевич, Касімов, Лук'янчук, Батальський. Головний тренер: Павло Яковенко.

Кристал (СТАРТ): Герасименко, Сухіна (Крутін, 0), Малиш, Жовтюк, Карась, Цой, Бородай, Цибульський, Мартян, Семенина, Барладим. Запасні: Муравйов, Ольховіков, Головкін, Лаптєв, Барський, Клюєв, Гливий, Восконян, Бондаренко, Терзі, Чернишов. Головний тренер: Сергій Валяєв.

Вилучення: Валяєв, 88 (гол. тренер), Бальчос, 90+ (тренер воротарів МФК Кристал), Шевцов, 90 (директор МФК Кристал).

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости