Кристал здобув чергові очки, зігравши внічию з Альянсом

Кристал здобув чергові очки, зігравши внічию з Альянсом
6 апреля

У Херсоні зустрічалися два новачки Першої ліги. Кристал під керівництвом Євтушенка залишається останнім, але навесні встиг поповнити очковий багаж (1:1 в Житомирі). Альянс знаходиться в середині таблиці. У минулому турі підопічні Ярошенка відібрали очки у одного з фаворитів сезону - 1:1 з Агробізнесом.

У першому таймі команди грали обережно, особливо не нагнітаючи попереду. У господарів момент був у Кателіна, а ось Альянс відзначився парочкою далеких удар повз ціль.

У другому таймі господарі заграли сміливіше і на 68-й хвилині виник реальний момент у Кристала. Після розіграшу стандарту Цибульський промчав по центру, віддав на Біденка, який увійшов в штрафну, пробив повз кіпера, але стійка врятувала Альянс.

Не можна сказати, що команди відсиджувалися в обороні, з моментами до фінального свистка особливо у команд не складалося. Тим більше, якщо врахувати, що на трибунах було більше 1000 вболівальників.

У підсумку команди продовжили нічийну тенденцію сьогоднішнього туру.

Не кращим чином провели матч гравці Альянсу, не зумівши обіграти відвертого аутсайдера змагань. Але могли взагалі залишитися без очок гості, якби не досвідчений захисник. Йому вдалося перехопити чимало гострих передач в штрафну, встигав ще й нагнітати попереду. Віддаємо належне Рогозинському.

Кристал (Херсон) - Альянс (Липова Долина) - 0:0

Кристал (стартовий склад): Кліщук, Лаптєв, Сениця, Логінов, Максименко, Дмитренко, Сорокін, Ходаковський, Вакуленко, Цыбульський, Кателін. Запасні: Солдатенко, Плечій, Гогітідзе, Головкін, Шмат, Клюєв, Тітієвський, Крутін, Біденко. Головний тренер: Вадим Євтушенко

Альянс (стартовий склад): Єфанов, Меженський, Пікуль, Герт, Рогозинський, Лебеденко, Піднебенной, Ярошенко, Агапов, В. Шарай, Зубков. Запасні: Шевченко, Лучик, С.Шарай, Шпирьонок, Сидоренко, Загинайлов. Головний тренер: Юрій Ярошенко

16:00. Херсон. Стадіон «Кристал»

Арбітр: Сергей Задиран (Київська область)

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости