Кристал у драматичному матчі поступився Металургу, але виходить у плей-офф

Кристал у драматичному матчі поступився Металургу, але виходить у плей-офф
4 июня 2018 года.

Запорізький Металург та херсонський Кристал в останньому турі Чемпіонату ААФУ з'ясовували між собою, хто з них вийде в плей-офф, а хто припинить участь у змаганнях. Запоріжців влаштовувала тільки перемога з різницею у два або більше м'ячів. На розподіл місць також впливав результат матчу Таврія-Скіф - Дружба, що відбувався у той самий час в Роздолі, але його підсумок футболісти обох команд дізналися вже після власного поєдинку.

Матч розпочався у невисокому темпі, без небезпечних моментів. Обидві команди намагалися заволодіти ігровою перевагою. Так тривало до 18 хвилини, коли арбітр матчу Денис Федан з Олександрії несподівано вилучив лідера і капітана нашої команди - Сергія Цоя, начебто за розмови на полі. За словами Сергія він навіть не звертався до арбітра, а давав настанови власним партнерам по команді. Незрозуміле вилучення на самому початку матчу і гра у меншості - це серйозний виклик. До честі наших хлопців можна зазначити, що Металург, хоч і забив двічі, але не виглядав краще, ніж Кристал після того, як Сергій Цой залишив поле. Самовіддача і відчайдушна боротьба на кожній ділянці поля звела чисельну перевагу запоріжців нанівець.

Ще один суперечливий момент стався у середині тайму, коли Артем Назаренко у неігровому епізоді отримав по ногах від одного з гравців Металурга, але цей епізод бригада арбітрів у повному складі проігнорувала.

Металургу вдалося відкрити рахунок під кінець першого тайму. Знову не обійшлося без помилки арбітра. Підлепинець на правому фланзі обіграв двох захисників, при цьому м'яч вийшов за бокову лінію на очах у лав запасних обох команд, що знаходилися поруч. Прапорець не було піднято, атака продовжилася, пройшов пас до штрафного майданчика на Лихобабенка, який влучно пробив повз Крюкова- 1:0. На останок Денис Федан вилучив головного тренера нашої команди - Олександра Овчиннікова за суперечки після забитого м'яча.

Другий тайм команди розпочали жваво. Металургу потрібно було забивати ще хоча б один м'яч, щоб претендувати на вихід у плей-офф, а у Кристала була спортивна злість показати гарний футбол навіть при такому ганебному суддівстві та маючи на одного гравця менше. Запоріжці хоч і мали територіальну перевагу, більше володіли м'ячем, але гостріше в атаці виглядала саме наша команда. В одному з епізодів Антон Брижчук з лівого флангу виконував подачу до штрафного майданчика господарів, перериваючи яку м'яч влучив у руку Данюку, свисток арбітра знову змовчав. Ще через деякий час Іван Гливий обігравши трьох захисників пробив у руки Ігорю Левченко. Чудовий шанс забити мав Малиш. Після подачі кутового Станіслав головою пробив трохи вище воріт.

В черговій контратаці Михйлов, що вийшов замість Брижчука декількома хвилинами раніше, протягнув м'яч по правому флангу та віддав на вільного Гливого. На жаль Іван не зміг завдати акцентованого удару, хоча позиція для цього була відмінною.

Запоріжці створювали небезпеку біля воріт Крюкова зі стандартів, які виконував досвідчений Годін. В одному з таких моментів навіс Годіна завершився небезпечним пасом Підлепинця на дальню стійку, який ніхто з гравців у білій формі не замкнув.

На 75 хвилині металурги забили такий потрібний для себе другий гол. Знову невгамовний Підлепинець обіграв на правому фланзі двох захисників Кристала та прострілив до воротарського майданчика на Конькова - 2:0.

Тепер вже нашій команді потрібно було забивати. З останніх сил кристалівці пішли в атаку.

Черговий спірний епізод відбувся на 77 хвилині коли у штрафному майданчику збили Івана Гливого, який виходив віч-на-віч з воротарем. Арбітр знову проігнорував цей епізод.
Увесь цей суддівський цирк, напевне, набрид Михайлу Лаптєву, який взявся виконувати штрафний удар метрів з 30. Удар вийшов надзвичайно сильний і точний, м'яч влетів у лівий нижній кут воріт Ігоря Левченко - 2:1. Через дві хвилини, приблизно з тієї ж відстані, Лаптєв знову пробивав штрафний удар, але цього разу влучив у стійку.

Металурги у час, що залишився створили тільки одну реальну нагоду забити третій гол. Знову стандарт від Годіна та удар Данюка повз ворота.

Фінального штурму у запоріжців не вийшло. Кристал добре позиційно захищався та володів м'ячем в останні хвилини навіть більше, ніж господарі.

Фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу Металурга, яка означала для запоріжців припинення боротьби у Чемпіонаті ААФУ. Кристал хоч і поступився, але продемонстрував достойну гру та бійцівські якості у складних умовах.

Трохи згодом повідомлення з Роздолу про перемогу Дружби над Таврією -Скіф поставило крапку у розподілі місць першої четвірки Чемпіонату ААФУ у 3 групі. Новомиколаївці впевнено перші. Кристал за додатковими показниками другий. Команда з Роздолу посіла останнє прохідне місце та виступатиме у плей-офф. Запорізький Металург у підсумку четвертий.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости