«Кристал» програв вдома

«Кристал» програв вдома
8 сентября 2014 года.

Сьомий тур чемпіонату приніс херсонському «Кристалу» першу домашню поразку в сезоні. Та якщо бути відвертим, господарі поля самі її собі привезли. «Кремінь» виглядав непогано, моментами перегравав херсонців у силовій боротьбі, однак сказати, що ми поступилися сильному супернику - не можна. Поступилися скоріше у бажанні взяти важливі три очки і закріпитися в лідерах. До цього матчу херсонці підійшли із серйозними кадровими втратами. Болюча ланка останніх тижнів - оборона - втратила ще двох досвідчених виконавців: Романа Ленського (пошкодження) і Костянтина Бічевого (дискваліфікація). З мікротравмами грали й інші футболісти.

Напевно, незлагодженість оборони і стала причиною необов'язкового м'яча, пропущеного у дебюті матчу. Не зачепившись за м'яч в нападі, господарі отримали швидку атаку на свої ворота. Степанчук отримав передачу від партнера з лівого флангу і зблизька переграв Касперовича. За кілька хвилин «Кристал» ледь не пропустив другий гол. Це Черній пробачив господарів і дивом не замкнув простріл з того ж флангу на дальній стійці.

До середини тайму команди вирівняли гру. Херсонці спробували перейти в наступ, однак гості вдало перекривали зони, жорстко зустрічали суперника на підступах до карного майданчика і не давали форвардам якісно зачепитися за м'яч. Натомість «Кремінь» вдало використав ще одну нагоду. Після стандарту з лівого флангу м'яч загубився між ногами захисників, а потім потрапив до Іванова, який тут же переправив його в сітку.

Більш менш адекватну відповідь господарі організували тільки під кінець тайму. Цой протягнув м'яча до лінії штрафної зони, де був зупинений із порушенням правил. Небезпечний штрафний удар капітан виконав особисто. Пробив сильно, але прямо у воротаря, який парирував постріл Сергія. Перед свистком на перерву міг забивати Риженко, але удар Дениса приніс лише кутовий, з якого нічого створити не вдалося.

Зі старту другої половини матчу «Кристал» спробував забити швидкий гол. Нагода була у Ткачова, але, на жаль, вдало замкнути подачу з кутового йому не вдалося. Незабаром потужно з вигідної позицій пробивав Цой - теж повз рамку. Не змігши забити, господарі ніби вичерпали увесь арсенал і головне - запал, налаштованість на боротьбу. Зовні було схоже на поодинокі старання, створення комбінацій за правильними задумами, однак виконання їх було невдалим. Неточні паси, майже повністю програні підбори і верхові дуелі, мало гостри ударів здалеку і зблизька. Словом, господарі були не схожі на себе. «Кремінь» ще кілька разів загрожував нашим воротам, але надійно діяв Касперович.

Під кінець матчу «Кристал» таки забив гол, але - з порушенням правил на воротареві суперника. У підсумку маємо невтішні 0:2 на табло і чимало роботи для тренерського штабу херсонської команди. Неприємності і кризові моменти були й раніше. Та «Кристал» завжди виходив з них гідно. Віримо, що так буде і цього разу. Хлопцям бажаємо віри в свої сили і концентрації на позитивному результаті в наступних матчах. У матчі-відкритті 8-го туру, що відбудеться 12 вересня «Кристал» зіграє на виїзді проти білоцерківського «Арсеналу-Київщина». Чекаємо херсонців удома з бойовим настроєм і поповненням очок у турнірній таблиці.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости