"Кристал" програв миколаївському "Суднобудівнику"


22 / 12 / 2016

21 грудня "Кристал" зіграв контрольний матч в Миколаєві і пішов на канікули, повідомляє офіційний сайт клубу.

У заключний день збору відбувся контрольний поєдинок за участю команд другої ліги. У Миколаєві "Кристал" грав проти місцевого "Суднобудівника". У стартовому складі херсонців вийшли як відомі, так і в майбутньому відомі херсонському вболівальнику футболісти; Чакляров - Ісаков, Адаменко, Самойленко, Бабич - Куксенко, Зайцев, Журавленко - Білоусов, Фальковський, Гливий.

У першому таймі, після передачі Зайцева, Гливий відправив м'яч у сітку воріт господарів. Ще до перерви "Суднобудівник" зрівняв рахунок. 

У другому таймі в складі херсонців відбулася повна заміна складу, крім Євгена Білоусова і Костянтина Чаклярова. На поле вийшли Черкащенко, Шпінда, Трифонов, Фетисов, Бурковський, Глоданюк, Вільховенко, Зажигін і Керімов, через 10 хвилин після початку другого тайму замість Білоусова вийшов Ткаченко. Господарям поля одного разу вдалося скористатися неузгодженість херсонських захисників і забити другий м'яч у ворота "Кристала". У підсумку "Суднобудівник" переиіг херсонців 2:1.

Нагадаємо, 29 жовтня, при попередньому тренерському складі на чолі з С. Шевцовим "Кристал" переміг "Суднобудівник" у матчі 16 туру чемпіонату другої ліги з рахунком 2:0.

Наступний збір "Кристала" планується на кінець січня - початок лютого.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости