"Кристал" покинув Кубок України


17 сентября 2020 года.

16 вересня футбольна команда з Херсона МФК "Кристал" в серїї пенальті програла вінницькій "Ниві". Після цієї гри херсонський муніціпальний футбольний клуб "Кристал" покинув Кубок України.

Про це повідомляється на офіційному сайті клубу "Кристал".

Кубковий матч розпочався з атак МФК Кристал - вже на другій хвилині гості вийшли вперед у рахунку, але гол Клюєва було скасовано через положення "поза грою".

Як йдеться у повідомленні, перша половина гри пройшла за переваги херсонців - Кучер, Мартян, Головкін та Цибульський. Одна з атак завершилась голом - Головкін виконав навіс з кутового, а Малиш замкнув його подачу - 1:0.

Проте на перерву команди пішли за рівного рахунку. Тоді гольову передачу виконав капітан господарів Тимофій Брижчук, а гол у свій актив записав центрбек Дмитро Попов.

У другому таймі "Нива" заволоділа ініциативою і створила декілька моментів біля володінь Герасименко. І якщо Браславський свій шанс втратив - відмінно відіграв у епізоді новачок херсонців Чернишов, то на 64-й хвилині господарям вдалось відзначитись. Запекла боротьба у штрафній МФК "Кристал" призвела до того, що захисники загубили Пастушенко - гравець Ниви опинився перед Герасименко і легко поцілив у ворота.

У відповідь від "Кристалу" на полі з'явились Семенина, Барладим, з другого тайму почав грати Гливий. З моментів - відзначимо непоганий навіс Семенини зі штрафного, який забрав Карабін. "Нива", натомість, не вимикалась з гри - момент втратив Браславський, який з дальної відстані ледва не поцілив у порожні ворота, ще один шанс був у Івашківа, але тут херсонців врятував Герасименко. А Кристал на 84-й відігрався - навіс від Чернишова завершився тим, що з лінії штрафної пальнув Терзі - 2:2.

"Гра перейшла у додатковий час, де команди, в основному, чекали помилки один одного. Калитов зі штрафного пробив над поперечкою, гол Цоя було скасовано через офсайд, а Мартяна, Чернишова та Гливого не принесли успіху. Доля зустрічі вирішувалась у серії пенальті. Калітов та Цой забивають, пробиває Чернишов - над поперечкою, але відразу Брижчук не переграє Герасименка. Терзі, Федорук, Семенина, Івашків - в ціль, а ось Малиш пробив по центру і Карабін врятував "Ниву". До м'яча підійшов Підопригора - Герасименко відбив, але м'яч все ж таки опинився у воротах", - повідомляється на сайті МФК "Кристал".

Після цієї гри херсонський муніціпальний футбольний клуб "Кристал" покинув Кубок України.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости