Криницький: 167 абітурієнтів із Криму здобувають вищу освіту на Херсонщині


26 сентября 2017 года.

В управлінні освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації його начальник Євген Криницький разом з керівниками вищих навчальних закладів області й громадських організацій провів прес-брифінг щодо вступу у 2017 році абітурієнтів та студентів з АР Крим до вишів Херсонщини.

Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Криницький поінформував, що Херсонщина належить до чотирьох областей Півдня України, у яких 32 вищі навчальні заклади приймають абітурієнтів з тимчасово окупованого півострова.

Так, у Херсонській області кримські студенти можуть навчатися у Херсонському державному університеті, Херсонському національному технічному університеті, Херсонській державній морській академії та з липня цього року в Херсонському державному аграрному університеті.

При цих вишах працюють освітні центри «Крим - Україна», в яких надається консультаційна допомога й здійснюється супровід абітурієнтів з АР Крим щодо вступу на навчання до вишів (які продовжили їх прийом до 1 жовтня 2017 року).

Для розуміння загальної ситуації з навчанням кримських студентів на Херсонщині Євген Криницький навів статистичні дані, які показують, що у 2016 році на отримання освіти за різними формами навчання вступила 91 особа, а вже у поточному році кількість бажаючих отримати українську вищу освіту збільшилася майже у два рази (167 осіб). Для таких абітурієнтів діє пільгова форма вступу.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости