Криклій: Річкові перевезення в Україні мають зрости втричі


13 ноября 2019 года.

В Україні річкові перевезення мають зрости втричі.

Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій під час представлення змін, які плануються у сфері інфраструктури та транспорту до кінця 2019 року, впродовж 2020 року та наступні 5 років, повідомляє Урядовий портал.

Впровадження реформи у сфері водного транспорту стане гарним стимулом для розширення можливостей транспортної інфраструктури України. "Розвиток річкових перевезень дозволить розвантажити дороги та захистити їх від руйнування, а також сприятиме створенню нових робочих місць за рахунок збільшення замовлень для українських суднобудівельних компаній", - зазначив Владислав Криклій. У 2020 році буде відремонтовано 4 шлюзи для забезпечення безпеки судноплавства.

За словами міністра, важливою ланкою, яка замикає річкові, залізничні та автомобільні перевезення в Україні є морські порти. Тому Уряд приділяє особливу увагу розвитку портової галузі. "Саме тут, у портах Ольвія та Херсон реалізуються перші концесійні проекти. На черзі Маріуполь, Миколаїв, Одеса, та поромний комплекс у морському порту Чорноморськ. Такий формат державно-приватного партнерства дозволить залучити у галузь необхідні інвестиції та забезпечити гідні умови праці для людей", - підкреслив Владислав Криклій.

Нагадаємо, упродовж наступного року в Україні планують побудувати понад чотири тисячі кілометрів доріг державного та територіального значення.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости