Кращій спортсмен Херсонщини лютого – Андрій Ковальов

Кращій спортсмен Херсонщини лютого – Андрій Ковальов
20 / 03 / 2015

Обласне відділення Національного олімпійського комітету України спільно з обласним управлінням молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації започаткували у цьому році нову гарну традицію - щомісяця обирати кращого спортсмена. У цій номінації будуть розглядатися усі види спорту. І за успіхи будуть нагороджуватися кращі.

Така відзнака вже існує у багатьох країнах та містах України. Це робиться аби стимулювати спортсменів до подальшої успішної діяльності та популяризувати спорт серед населення. Наших спортсменів повинні впізнавати на вулицях у обличчя, вони мають бути прикладом для молодшого покоління та приводом пишатися.

На Херсонщині багато талановитих спортсменів, серед яких є і призери Олімпійських ігор, переможці міжнародних та європейських змагань.

Але про них мало хто знає, тому така нагорода є дуже актуальною. Про це сказав Сергій Кірсанов, голова обласного відділення Національного олімпійського комітету України, представляючи кращого спортсмена області у лютому.

Кращим спортсменом лютого став Андрій Ковальов, який нещодавно повернувся з чемпіонату України зі стрибків у висоту, де увійшов у першу десятку. Поки що його особистий рекорд 2 метри 18 сантиметрів, за що він і отримав звання кращого спортсмена лютого. Андрію Ковальову усього 22 роки, його спортивна кар'єра тільки розпочинається.

Вручаючи Андрію Ковальову нагороду начальник управління молоді і спорту Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Семченко побажав атлету нових перемог і зазначив, що вшановуючи наших найкращих спортсменів, ми популяризуємо спорт та залучаємо до здорового способу життя молодь.

У відповідь Андрій запевнив присутніх, що не планує зупинятися на досягнутому, ще не раз збирається прославити Херсон на українських та міжнародних змаганнях, і увійти до складу олімпійської збірної команди України.

Урочисте нагородження відбулось 18 березня у приміщенні обласного відділення Національного олімпійського комітету, де легкоатлет отримав пам'ятний кубок та олімпійські сувеніри НОК України.

 Нагадаємо, кращим спортсменом січня був визнаний переможець командного чемпіонату України стрибун у висоту Віталій Самойленко, який із результатом 2 м 25 см отримав золоту медаль.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости