КП «Херсонелектротранс» відзавтра повернеться до оплачуваного проїзду

КП «Херсонелектротранс» відзавтра повернеться до оплачуваного проїзду
28 марта

Відзавтра проїзд у херсонських тролейбусах стане платним.

Про це повідомив директор МКП «Херсонелектротранс» Ігор Житченко.

"Економіка міста, як й всієї нашої країни не працює. Резерви підприємства за час безкоштовної роботи - вичерпані. Це не дозволяє виплати заробітну плату працівникам, сплатити за використану електроенергію, надалі забезпечувати обслуговування контактних ліній та машин. Зважаючи на це, та з метою недопущення повної зупинки роботи тролейбусного перевезення, керівник МКП «Херсонелектротранс» Ігор Житченко звертається до херсонців з проханням поставитися з розумінням до прийнятого рішення щодо відновлення оплачуваного проїзду з 29 березня 2022 року. Згідно раніше прийнятого виконкомом Херсонської міської ради рішення, проїзд у тролейбусі становитиме 6 грн", - повідомляє сайт міської ради.

«Підприємство зможе працювати надалі лише у разі повернення плати за проїзд. Ми працюємо для Вас, любі херсонці. Крім цього, запевняємо, що право на пільгове перевезення зберігається, але при надані відповідних документів», - зазначив Ігор Житченко.

У час атаки на місто та прориву його оборони, тролейбуси продовжували свою роботу, перевозячи містян безкоштовно у всі куточки Херсона. Працівники підприємства змушені були добиратися до своїх робочих місць пішки, аби у такий нелегкий для усіх нас час не залишити місто без пасажирських перевезень.

Декілька діб велися роботи з відновлення контактних тролейбусних ліній, люди працювали на межі своїх можливостей.

Незважаючи на все, ризикуючи власним життям, фахівці МКП «Херсонелектротранс» виходили та продовжують виходити на лінії.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости