Ковальов "радив" журналістам 4 каналу не згадувати Медведчука, - нардеп від "СН"

Ковальов
24 / 06 / 2022

Народний депутат від "Слуги Народу" Олег Дунда заявив, що нардеп Ковальов "радив" журналістам придбаного ним 4 каналу не згадувати Віктора Медведчука.

Таку заяву він зробив у інтерв'ю каналу "Ісландія".
Також Дунда повторив тезу про непогоджену купівлю 4 каналу, яку здійснив Ковальов.

«Із самого початку "4 канал", коли його Ковальов купляв, він не мав жодного відношення до "слуг народу", до влади і так далі. Це було великим здивуванням для пресслужби, інформаційного департаменту, для них це було здивування велике, і вони не знали, як реагувати і чому це відбувається. Це не в їхній парадигмі існування було, тобто це ні з ким не погоджувалося.

І в подальшому, коли я вже розмовляв з журналістами 4 каналу, вони підтверджували інформацію, що Ковальов потроху починав просувати ту історію, що не потрібно Медведчука якось там підносити, але краще його не згадувати. Така історія була», - розповів нардеп Дунда.

Також він сказав, що 4 канал, ймовірно, чекає арешт і націоналізація. Якщо нардеп Алєксєй Ковальов отримає вирок суду, який передбачає конфіскацію майна.

«Поки він стоїть, обладнання є. Арешт, націоналізація, і далі це чи буде проданий цей телеканал, чи це обладнання буде надано у власність державним телеканалам, або "Раді", або Суспільному, подивимось. Там він не такий великий. Частоти, скоріш за все, заберуть - та будуть знову виставлені на продаж», - підсумував Олег Дунда.

Раніше повідомлялось про те, що у ГУР МО підтвердили замах на нардепа-колаборанта з Херсонщини Алєксєя Ковальова.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости