Коробки захотіли приєднатися до Каховки


6 декабря 2019 года.

Жителі Коробків підтримали пропозицію свого сільського голови Ігоря Сегляника добровільно приєднатись до Каховки. Таке рішення було прийняте на зборах громади 5 грудня.

- Найближчим часом ми проведемо сесію сільради, затвердимо це рішення і направимо його для розгляду до Каховської міськради, - прокоментував Ігор Сегляник.

За новою редакцією перспективного плану формування територій громад Херсонської області Коробківська сільрада Каховського району мала б приєднатися до Таврійської міської ОТГ.

- Коли я це побачив, то обурився вкрай. Тому ми вирішили пришвидшити цей процес і зробити все так, як і задумали з самого початку, - пояснив сільський голова.

Проте чи підтримають громаду Коробків каховські депутати залишається під питанням. Оскільки значна частина представників цієї міськради негласно контролюється головним противником децентралізації в прилеглих до Каховки селах, депутатом Херсонської облради від «Опоблоку» Павлом Філіпчуком.

Він, зокрема, заявляв, що депутати Каховської міськради «на 200% проти об'єднання з Малокаховкою і Коробками, які практично не мають ані земельних ресурсів, ані фінансових ресурсів і тому їх намагаються перекласти на плечі Каховки». За словами Філіпчука, міськрада нібито у 2015 році проголосувала проти об'єднання з сусідніми селами. Однак озвучена ним інформація виявилася цілковитим фейком.

Олег БАТУРІН.

.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости