Коробки приєднають до Каховки


23 января 2020 года.

Згоду на добровільне приєднання Коробківської сільської громади надала Каховська міська рада. Таке рішення було прийнято 23 січня.

За словами Коробківського сільського голови Ігоря Сегляника, свою згоду на приєднання до міста сільрада надала ще 10 грудня 2019 року.

- Децентралізація - найуспішніша реформа в Україні. Приєднання Коробків дасть нам змогу приймати участь в усіх субвенціях і грантових заявах. Це рішення потрібно підтримати і рухатися далі, - прокоментував на сесії міськради міський голова Каховки Андрій Дяченко.

Нагадаємо, що в затвердженому 15 листопада 2019 року облрадою перспективному плані формування територій громад Херсонщини Коробки мали приєднати до Таврійської ОТГ. Як розповів «Новому дню» міський голова Таврійська Микола Різак, ідея про об'єднання його громади з Коробками навіть не обговорювалась.

- Наскільки я знаю, це село включили до нас у перспективному плані, щоб змусити їх нарешті визначитись, з ким вони хотіли б об'єднатись, - розповів він.

- Наша громада була обурена безмежно, а я ще більше. Тим більше, що з Різаком ми навіть не знайомі, - зізнався Ігор Сегляник.

Коробки встигли підключитися до децентралізації за лічені тижні перед фіналом процесу добровільного об'єднання громад. Адже найближчим часом уряд має затвердити остаточну редакцію перспективного плану формування територій громад Херсонської області. Після чого нові громади будуть створюватися виключно за цим документом.

До складу Каховської ОТГ має увійти також Малокаховська сільрада. Нещодавно їй остаточно відмовили в бажанні об'єднатися з Новокаховською ОТГ через відсутність спільної межі.

Олег БАТУРІН.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости