Конституційний суд врятував херсонського податківця від покарання за корупцію

Конституційний суд врятував херсонського податківця від покарання за корупцію
6 января

Суд закрив справу про адміністративне правопорушення, що вчинив заступник начальника ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі, Микола Квасневський.

Про це йдеться у постанові Херсонського міського суду.

Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення, Квасневський, будучи суб`єктом декларування та відповідальності за ЗУ "Про запобігання корупції", на підставі договору купівлі-продажу продав квартиру за що отримав 636 тис. грн. та в порушення ч.2 ст.52 Закону України "Про запобігання корупції" не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, чим вчинив правопорушення пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172-6 КУпАП, а саме несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані.

18 грудня прокурор у судовому засіданні заявив клопотання про закриття провадження у справі на підставі п.6 ч.1 ст.247 КУпАП у зв`язку із скасуванням акту, який встановлює адміністративну відповідальність.

Квасневський не заперечував проти клопотання прокурора.

Заслухавши пояснення учасників процесу, дослідивши матеріали справи, суддя дійшов висновку, що провадження у справі підлягає закриттю, оскільки відповідно до рішення Конституційного Суду України №13-р/2020 від 27.10.2020 року, обов`язок повідомлення про суттєві зміни у майновому стані для суб`єктів декларування скасовано.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости