Конфлікт у районній виборчій комісії в Херсоні: обставини встановлює поліція

Конфлікт у районній виборчій комісії в Херсоні: обставини встановлює поліція
28 / 10 / 2020

27 жовтня, увечері у приміщенні Корабельної районної і місті Херсоні ради стався конфлікт між представниками виборчої комісії та місцевим журналістом. Обидві сторони звернулися до поліції.

Виклики на спецлінію "102" надійшли із різницею у кілька хвилин.Першою зателефонувала представник виборчої комісії та поскаржилася на дії чоловіка, який порушує виборче законодавство. Через 10 хвилин до поліції звернувся й цей громадянин, який представився журналістом та повідомив, що йому перешкоджають здійснювати свою професійну діяльність, - повідомляє поліція Херсонської області.

За вказаною адресою виїхала слідчо-оперативна група Херсонського відділу поліції.

Як розповів начальник міського відділу поліції Олександр Говорун, на місці події представник виборчої комісії розповіла поліцейським, що помітила, як журналіст одного з херсонських інтернет-видань піднявся на сцену та почав знімати на відео роботу членів комісій з-за їх спин. При цьому журналіст в порушення вимог виборчого законодавства також став знімати столи, на яких була розміщена документація з результатами голосування з дільничних виборчих комісій. Побачивши це, члени комісії заборонили йому дійснювати відеозйомку.

В свою чергу представник ЗМІ написав заяву про перешкоджання здійсненню ним своїх професійних обов'язків.

"Обидва звернення належним чином зареєстровані в Єдиному обліку. За вказаними фактами проводяться необхідні перевірки, за результатами яких будуть прийняті принципові правові рішення", - йдеться у повідомленні.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости