Комуніст, письменики, директор водоканалу та помічник нардепа: кому депутати планують присвоїти звання «Почесний громадянин міста Херсона»?

Комуніст, письменики, директор водоканалу та помічник нардепа: кому депутати планують присвоїти звання «Почесний громадянин міста Херсона»?
2 августа 2021 года.

Депутати Херсонської міської ради планують до Дня міста присвоїти звання «Почесний громадянин міста Херсона» п'яти мешканцям міста.

Про це йдеться у проектах рішення, що опубліковані на сайті міської ради.

Так, почесними планують зробити Таїсію Щербу, Віктора Михайлова, Степана Коміренка, Юрія Кабаченка та Юрія Іваненка.

Таїсії Щербі пропонують присвоїти звання за вагомий внесок в культурний розвиток міста Херсона, формування національної свідомості та самобутності молодого покоління і активну громадську діяльність. Вона українська поетеса, прозаїк, літературна критикиня, публіцистка, редакторка, журналістка, активна громадська діячка.

Ще один письменник Віктору Михайлов, на думку депутатів, має отримати звання звання «Почесний громадянин міста Херсона» за вагомий внесок в розвиток української літератури та популяризацію Херсона і Херсонщини як літературного краю на всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Колектив Херсонського водоканалу висунув на присудження звання свого колишнього директора Юрія Кабаченка.

«За багаторічну сумлінну працю на підприємстві, вагомі трудові здобутки, бачення перспективи та точної оцінки економічної ситуації у житлово-комунальній сфері й особистий внесок у розвиток водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона», - йдеться у поданні.

Обласна філармонія висунула свого діючого директора Юрія Іваненка.

«За вагомий внесок в культурний розвиток міста Херсона та активну громадську та благодійну діяльність», - йдеться у обгрунтуванні.

Іваненко є помічником нардепа від Слуги народу Павла Павліша. Раніше був активістом партії Батьківщина.

Колишній помічник нардепа Андрія Гордєєва та керівник спорткомплексу в районі Корабел Степан Коміренко теж претендує на отримання цього звання. У 2015 році Коміренка звинувачували у побитті жінки. Цікаво, що подання на нього до міської ради подав Благодійний фонд імені Заботіна, який очолює сам Степан Коміренко.

У 2019 та 2020 роках Коміренко подавав на отримання «Почесного» Станіслава Путілова, але депутати його кандидатуру не підтримали.

Тепер колишній член КПУ вирішив стати почесним самостійно.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости