Компанія Vodafone Україна відкриє унікальний інтернет-маршрут у Херсоні


25 мая 2016 года.

26 квітня 2016 року телекомунікаційна компанія Vodafone Україна відкриє унікальний інтернет-маршрут у Херсоні. Проект реалізовується спільно з Херсонською обласною державною адміністрацією та Херсонською міською радою.

Туристичний маршрут у Херсоні, який об'єднає 21 найцікавішу пам'ятку міста, починається з залізничного вокзалу та закінчуються на центральній набережній. Загальна довжина маршруту - 6,5 км, таким чином, гості міста зможуть за 2-3 години пройти усі найцікавіші локації міста.

Прокладено маршрут буде за допомогою стрілок та спеціальних табличок з QR-кодами, символікою та номерами локацій. Таблички з QR-кодами на маршруті встановлюються безпосередньо біля пам'яток, стрілки вказують шлях до наступної локації.

Під час зчитування QR-коду, за допомогою смартфона або планшета, турист потрапляє на сторінку з докладним описом і фото найближчого історичного чи культурного об'єкта - площі, будинку, пам'ятника. До опису пам'яток додаються посилання на детальну карту міста із зазначенням місць, де розташовані інші QR-таблички з совою. Окрім історичної довідки, херсонці та гості міста можуть ознайомитися з цікавими «совиними» історіями та легендами. Маршрут буде доповнюватись відео-екскурсіями від місцевих жителів.

Туристична стежка у Херсоні доповнить карту інноваційних міських маршрутів, яку Vodafone Україна розвиває спільно з міською владою в рамках концепції Ukraine4all. В основі концепції - використання сучасних інформаційних технологій для розвитку туристичної інфраструктури українських міст. Швидкісний мобільний інтернет дозволяє оперативно отримувати всю необхідну інформацію - карту міста, опис пам'яток, фото та відео контент - у будь-який зручний час.

Теги: туризм
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости