Комбриг 57-ї мотопіхотної бригади нахамив журналістці


24 октября 2018 года.

Під час підготовки розслідування про скандальне ДТП за участі комбрига 57 Окремої мотопіхотної бригади Юрія Головашенка журналістка Ольга Решетилова отримала від нього хамський коментар з нецензурною лексикою, погрозами та сексистськими випадами.

Аудіо розмови опублікував Інсайдер.

Попередня спроба коментаря завершилась невдало - Головашенко лише повідомив, що у нього "в башці немає рентгену", аби знати, що у потерпілого від ДТП може бути черепно-мозкова травма і саме тому, він переміщав і транспортував його самостійно в небезпечному положенні без участі медиків. На уточнюючі запитання він запитав "Якого хріна ви мені телефонуєте?" і зв'язок обірвався.

Втім вже невдовзі він сам зателефонував Ользі Решетиловій. Запис цієї розмови видання оприлюднює в повному обсязі.

Розмову Головашенко розпочав з погроз - "Якщо ви будете мене переслідувати, то з приводу життєдіяльності вашого Кулеши[екс-військовослужбовець 57 Омбр, знайомий журналістки - Ред], його відбуття звідси, уже я напишу".

Головашенко також повідомив, що він надав меддопомогу збитому солдату Дмитру Савченку та оплатив її.

На питання журналістки, чому було вирішено доставити бійця у Нову Каховку, а не в Херсон чи Олешки, Головашенко відповів, що журналістам не вгодиш. "Відвезли би в Олешки, сказали би, що там погані умови, чому не в Херсон. Відвезли би в Херсон, сказали би, що там все пов'язано, чому не в Одесу. Відвезли би в Одесу, сказали би, бл@ть, військові хотіли сховати, чому не відвезли, бл@ть, поближче".

"Коротше, якщо ви будете продовжувати переслідувати, уже я буду... коментувати вашу роботу... Хто ти така взагалі? Домогосподарка? Борщ готуй! Ось мій коментар", - завершив розмову він і попрощався словами "давай, работніца".

Редакція готує звернення до Міністерства оборони та Генштабу через неприпустимі висловлювання комбрига.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости