Командир артилерійського катера "Скадовськ" наніс державі збитків на більше мільйона гривень

Командир артилерійського катера
17 декабря 2020 года.

До суду направлено обвинувальний акт стосовно військовослужбовця Військово-морських мил Збройних сил України за фактами порушення правил кораблеводіння. Через дії командира катер "Скадовськ" сів на мілину.

Як повідомили у Спеціалізованій прокуратурі у військовій і оборонній сфері Південного регіону України, на Одещині командир у липні 2017 року під час підготовки та участі в українсько-американських навчаннях "Сі Бриз-2017", знав про неполадки катера, але вирішив знятись зі швартових причалу та вийшов з пункту постійної дислокації військової частини в море. Далі під час маневрування на річці Дунай командир не оцінив об'єктивно наявні ризики, внаслідок чого допустив помилку та здійснив посадку артилерійського катера "Скадовськ" на мілину. Через такі дії командира спричинено матеріальних збитків на суму 1 мільйон 350 тисяч гривень.

Нагадаємо, начальника фінансової служби ЗСУ судитимуть за недбалість, яка завдала збитків військовій частині у розмірі 1,5 мільйона гривень. Також повідомлялося, що більше мільйона гривень було втрачено обласним бюджетом Черкаської області з вини підрядника.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости