Командир 36-ї бригади морської піхоти ВМС ЗСУ розповів про бої за Херсонщину на початку вторгнення

Командир 36-ї бригади морської піхоти ВМС ЗСУ розповів про бої за Херсонщину на початку вторгнення
06 / 08 / 2022

Віктор Сікоза, який командує 36-ю бригадою морської піхоти ВМС ЗСУ, розповів про бої у Херсонській області на початку повномасштабного вторгнення Росії.

Зробив він це у інтерв'ю медіа-діячу Дмитру Гордону.
За словами Сікози, на 36-у бригаду наступало майже в 5 разів більше росіян.

Також він виокремив "неочікувану" потужність ударів авіацією і артилерією, які росіяни наносили по українським військам.

"Кримський напрямок, зокрема Херсон, Херсонська область, Чаплинка, Каланчак, Генічеськ, - це були пріоритетні напрямки для противника.

Просто ніхто з нас на той момент не очікував, що буде завдано такої потужності ракетно-бомбово-артилерійського удару по наших підрозділах.

І, відповідно, та кількість підрозділів, які, я думаю, у достатній кількості перебувала на кордоні з тимчасово окупованим Кримом, була готова, але не до такої кількості артилерійських засобів та авіації противника, які залучили.

Я вважаю, що це одна з основних причин (захоплення Херсона росіянами).

Ну й ударні кулаки, що сформувалися, по всіх напрямках...

На наш підрозділ наступали сили противника, які приблизно вп'ятеро переважали. Це без урахування артилерії та авіації, які працювали по передових позиціях наших підрозділів", - сказав Сікоза.

Раніше про чисельну перевагу росіян у Херсонській області на початку повномасштабного вторгнення розповів танкіст та учасник тих боїв Євген Пальченко.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости